|
00000
|
| elégedett vásárló 2007-óta |
Sokakban felmerült már a kérdés, hogy a Nankang kétkomponenses technológiája - mely mellesleg remek tapadást biztosít a tesztek alapján - hány kilométerre is képes valójában. A Hegylakók megválaszolta a kérdést egy CBR 1100 XX-re levetítve, de más ám a helyzet egy kisebb motor esetében: "Jelenleg 10.000. km van a gumikban, az elsőn nem nagyon látható kopás, a hátsóban is van még bőven." A kérdés mostmár inkább az, hogy hol lesz ténylegesen a vége? A Tovább után érdekes túrabeszámolót olvashattok, tartsatok velünk!
2016.05.03.
Nagyon lassan, de elérkezett a 2016-os szezon is, a motor bő 5 hónapot pihent a garázsban, elől-hátul felbakolva, csepptöltőn szuszogva.
Nagyon kíváncsi voltam, hogy a majdnem féléves állás után milyen guminyomás értékkel számolhatok. Izgatottan szedtem le a motort, majd mértem az értéket.
Nem rossz, ugyanis mindösszesen 0,2 BAR hiányzott az őszihez viszonyítva mind a két gumiból.
No akkor mehetünk is. Az időközben felkerült GIVI dobozokat is felmatricázom majd az elsőre beröffentett motort lassan melegítve gurulok Szeged felé.
A 47-es utat sajnos itt a bihari részen eléggé elhanyagolták, Zsáka, Furta környékén botrányos a minősége. Szeghalom után elkezd javulni és Mezőberénytől, Békéscsabától kifejezetten öröm a motorozás, mert tavaly új burkolatot kapott, aminek meg az lett a hátránya, hogy teleszórták 70-es táblával.
Szegedre mindig öröm megérkezni, most sincs másként, egyenesen a Somogyi utcára sietek, ahol a Fekete házban egy új grill hely nyílt, a Maláta. Hangulatos kerthelyiség, kézműves sörök és burgerek várják az utazót.
Mindig örülök amikor ide visszatérek

Itt éppen egy motoros rendezvénybe botlok, mert kb 200 motor húz el a rakparton. Kis fotózkodás és pihenés, majd mehetünk lassan hazafelé.

Mindenféle motor képviselte magát, a szegediek nagyon aktívak
Előtte még elszaladok a Kálvária téri burgeresbe hogy hazavigyek egy "emléket" (hála az oldaldobozoknak).
Hazafelé ugyanazt az utat választottam, a 47-esen kanyarogtam. Most már melegebb volt az idő, kellemesebb, mint a reggeli hűvösben.

A gumi ismét jól tette a dolgát, kiszámíthatóan, biztosan lehetett motorozni vele. Reggel majdnem túltoltam, mert a hidegebb időben városon belül, egy kanyarban villamossíneket kereszteztem és az indulás óta eltelt 5 percben még nem tudott úgy bemelegedni a gumi, hogy ne induljon meg. Szerencsére finoman jelezte (mondjuk nem is húztam nagyon) és így nem kellett a földről összeszedni a gépet a belváros közepén.
Jelenleg 10.000. km van a gumikban, az elsőn nem nagyon látható kopás, a hátsóban is van még bőven.
Az elsőben még nagyon sok van, de a hátsó is alkalmas még sok-sok km-re ...

I think this is one of the most vital information for me. And i am glad reading your article. But want to remark on few general things, The site style is great, the articles is เว็บบอลออนไลน์ really great. Good job, cheers
Wretch,” I cried, “thy God hath lent thee—by these angels he hath sent thee
Respite—respite and nepenthe from thy memories of Lenore;
Quaff, oh quaff this kind nepenthe and forget this lost Lenore!”
Ah, distinctly I remember it was in the bleak December;
And each separate dying ember wrought its ghost upon the floor.
Eagerly I wished the morrow;—vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow—sorrow for the lost Lenore—
I just couldn’t depart your site prior toสมัคร lsm99 suggesting that I extremely enjoyed the standard information an individual provide for your visitors? Is gonna be back frequently in order to inspect new posts.
If you are looking for pure sophistication, the Vip Delhi Escorts service stands out as the ultimate choice. Experience premium hospitality and unmatched charm while navigating the vibrant nightlife, making every single moment spent feel special, exclusive, and perfectly curated.

(személyes átvétel esetén is add le a rendelést)
Terrex Kft,, 4031 Debrecen, István út 112
![]() |
Motorgumi Szakértő Email: szabo@r17.hu |
![]() |
Technikai kérdések Email: soltesz@r17.hu Mobil: +36 (30) 440 5161
|
![]() |
Szállítási és számlázási információk Email: lorincz@r17.hu Mobil: +36 (30) 299 5169
|