Kosár tartalma ide
Mobilszámaink
0
Kosár
jelenleg üres!
Még üres a kosarad
Jó a tanácsadás, jók az árak.
Mélykuti Gábor
2018.11.01.
Itt szeretek vásárolni. Egyszerű keresés, jó kiszolgálás!
Sanya
2018.12.28.
Az ügyfélszolgálat teljesen megbízható, a termékkel kapcsolatos kérdésemre nagyon precíz választ kaptam,
BigLaca
2018.12.21.
Igy kéne működnie minden web shop nak
Fero25
2018.12.18.
Gyors és segitökész csapat, friss gumik, villám kiszállitás.
Skunk
2018.06.01.
Korrekt, bőséges információ az oldalon. Gyors ügyintézés, szállítás.
Fecsó
2019.01.17.

120/70R17 DUNLOP ROADSMART II FRONT 58W TL MOTORGUMI

Házhozszállítás:
3.890 Ft
EXPRESSZ szállítás:
3.990 Ft
A fejlesztések legnagyobb ösztönzői a motor gyártók, hiszen a mai sport-túra motorok teljesítménye meghaladja a néhány évvel ezelőtti sportmotorok tudását. A Dunlop a növekvő elvárások kényszerében, kifejlesztette a Roadsmart második szériáját, ami immáron messzemenően megfelel az extrém teljesítménnyel rendelkező túramotorok támasztotta igényeknek. Versenytapasztalatait felhasználva rendkívüli száraz és nedves tapadással rendelkező hosszú távon is tartós abroncsot fejlesztett. A Roadsmart II optimális egyensúlyt jelent a tapadás, a stabilitás, a komfort, a kezelhetőség, és a tartósság tekintetében. A második generációs JLB mono-spirál öv garantálja a kivételes stabilitást, és komfortot. A Multi Tread (két komponens) technológia a futásteljesítmény, és az átlagon felüli tapadás közötti egyensúlyért felelős. A speciális mintázat segítségével sikerült elérni a vizes fékút csökkentését, az elődhöz mérten. A különleges több zónás karkasz pedig alkalmassá teszi a nagysúlyú túramotorok könnyű kezelhetőségét kis és nagy sebességnél egyaránt.

Írd le kérdésed a termékkel kapcsolatosan!
Szakértőnk hamarosan választ ad a feltett kérdésedre.

Mindent elkövetünk a legkedvezõbb árak érdekében. Ezért ha ezt a terméket máshol jobb áron találod, arra kérünk, hogy ide bemásolva, küldd el nekünk a linket. Felülvizsgáljuk és hamarosan visszajelzést küldünk az árkorrekcióról.


ROA RAD TL FRO JLB MTC
Ár: 39.434,- Ft
Raktáron: 10+ db
A 12:00 óra előtti rendeléseket másnap postázzuk! Szombaton és ünnepnapokon nincs kiszállítás!
Várható szállítási nap: 2025.09.17 (Szerda)

Használtad már? Fejezd ki csillagokban!

CB 500F 2025-08-04 21:14:59
Cb 500F gyári szerelésű road 5 gumijairól váltottam Dunlopra. Gördülési komfortja jobb,nagyon jól kanyarodik és jól is fékez.A negatív mintázat kevesebb,de vizes úton nem használom a motort.Két személlyel is jól teljesít,csak ajánlani tudom.
Név nélkül 2025-04-13 19:16:54
CB650F-en használom, nekem a gyári D222-es Dunloppal sem volt gondom, ami gyakorlatilag ez a Roadsmart II-es. Guminyomásra érzékeny, azt el kell találni és akkor prímán kanyarítható. Vizes úton nagyon jól tapad, és a mintája jól elvezeti a vizet, így esőben sosem kell megállni vele. Kopásállósága átlagos.
MityaTT 2024-09-17 20:57:42
TDM900 on használom. Szezon elején vásároltam eddig kb 6000kn tettem meg vele. Nem volt még Dunlop márka a gépemen de pozitív csalódás. Tartossága példás, még egy szezon tuti van benne. Tapadás száraz úton teljesen jó. Egy észrevételem van, hőmérsékletre azért érzékeny... Hidegebb időben kanyarban gázelvételre picit hajlamos megúszni a segge, nem veszélyesen de érezhetően. Ezt leszámítva teljesen elégedett vagyok.
Bence 2023-04-25 13:09:48
Vfr 800 /Rc79/ motoron használom, eddig 8400 km-t ment és teljesen stabil szárazon, esőben. Kellemesen csalódtam, ajánlom bárkinek.
Ákos Sárándi 2021-09-05 20:01:00
7000 km alatt elkopott.... ez is :) - SV1000 Amúgy gond nem volt vele, esőben nem feszegettem a határait, de nem éreztem hogy csúszott volna. Annyiban jobbnak tűnik mint az előző gumik ( Pilot road 2, Angel ST ) , hogy ez még kopott állapotában sem csúszik (még) Főként túrán használtam.
(Mások is láthatják - nem kötelező)
(Nem kötelező)

5 átlag

 

 

Kategóriák

 
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz 
     
Michelin Minősített Szakszerviz



 
 
 

Termék összehasonlítás

A cookie-k segítenek minket a szolgáltatásnyújtásban.
A webhely használatával elfogadod a cookie-k használatát.
További információ